2012 m. Sąjungos sportininkų ir klubų reitingai

Pirmą kartą Sąjunga skaičiavo sportininkų ir klubų reitingą. 2012 m. laureatais tapo Žydrūnas Savickas (jėgos dvikovės sportas), Pavel Zmošu (kultūrizmas). Klubų įskaitoje laimėjo "Savicko sporto klubas" surinkęs 120 taškų.

Kultūrizmo reitinge staigmeną pateikė jaunučių amžiaus sportininkas P. Zmošu, kuris aplenkė ir suaugusiųjų amžiaus sportinkus dalyvavusius šiame reitinge.

Federacijos prezidentas Ramutis Kairaitis apdovanoja jaunučių kultūrizmo pirmenybių nugalėtoją vilnietį Pavel Zmošu

Stipriausias pasaulio žmogus - Žydrūnas Savickas Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos jėgos dvikovės sportininkų reitinge pelnė pirmąją vietą. Jo vadovaujamas "Savicko sporto klubas"  klubų reitinge iškovojo pirmąją vietą

Reitingus galima atsisiųsti paspaudus čia.