Atviros XIX Vilniaus kultūrizmo, fitneso ir bikinio pirmenybės, 2016 05 14

 2016-05-14 Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga, suorganizavo atvirąsias XIX Vilniaus miesto pirmenybes. Varžybose dalyvavo 87 Vilniaus pirmenybių dalyviai iš keturių šalių (Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos ir Didžiosios Britanijos), 28 komandos. Absoliučiais nugalėtojais tapo: Lina Kudrickė (bikinis), Daiva Žuvaitienė (kūno fitnesas) ir Adam Kozyra (kultūrizmas).

Jauniausias varžybų dalyvis - Edgaras Masiulionis (g.1999 m.), vyriausias - Aleksėjus Riazancevas (g. 1964 m.).

Pirmenybių prizininkai:

Vaikinų kultūrizmas iki 18 m.
1 Edvinas Pupkis
2 Edgaras Masilionis
3 Haroldas Buckūnas

Vaikinų kultūrizmas iki 23 m.
1 Edgaras Gladas
2 Martynas Savickas
3 Erikas Ismailovas

Vaikinų klasikinis kultūrizmas iki 23 m.
1 Mantas Grubis
2 Karolis Gečas
3 Žilvinas Tumas

Merginų bikinis iki 23 m.
1 Viktorija Sadovskaja
2 Brigita Padelytė
3 Kotryna Ališauskaitė

Merginų kūno fitnesas iki 23 m.
1 Elėja Lukytė
2 Julija Krugliakova
3 Indrė Balevičiūtė

Naujokų kultūrizmas
1 Giedrius Plečkaitis
2 Vitalijus Dikidži
3 Aurelijus Šmigelskis

Bikinis iki 168 cm.
1 Sandra Kazlauskienė
2 Laima Petrukonytė
3 Viktorija Sadovskaja

Vyrų „physique“
1 Linas Petraitis
2 Aivaras Gavrilovas
3 Liudas Vaisieta

Bikinis virš 168 cm.
1 Lina Kudrickė
2 Ramona Žiauberytė
3 Asta Kočėnaitė

Vyrų klasikinis kultūrizmas
1 Deividas Gūžys
2 Svajūnas Misiūra
3 Nerijus Tamošaitis

Vyrų kultūrizmas iki 90 kg
1 Aleksandr Ponidzelskij
2 Juozas Šimelevičius
3 Aleksejus Riazancevas

Moterų kūno fitnesas
1 Daiva Žuvaitienė
2 Milda Veverskė
3 Sigita Geibienė

Vyrų kultūrizmas virš 90 kg
1 Adam Kozyra
2 Deividas Dubinas
3 Gražvydas Grubas

Moterų bikinio absoliuti nugalėtoja – Lina Kudrickė.

Moterų kūno fitneso absoliuti nugalėtoja – Daiva Žuvaitienė.

Vyrų kultūrizmo absoliutus nugalėtojas – Adam Kozyra.

Trys geriausi klubai: I – „Tauras“ (Marijampolė), II – „Fit House“ (Šiauliai), III – „Gylys“ (Šiauliai).

Trys geriausi treneriai: I – R. Česnaitis, II – A. Narušis, III – A. Mickus.

Varžybų teisėjas Remigijus Bimba, Lina Kudrickė, Adam Kozyra, Daiva Žuvaitienė, Sąjungos prezidentas Andžej Jusel

Daugiau nuotraukų žiūrėkite www.facebook.com/Vilniaussajunga.

Varžybų rezultatai pateikti čia.


Partneriai

Papildai sportui Papildų pasaulis Hero
Papildų pasaulis GymON B1 Water plus Water plus
Water plus