Atvirosios XX Vilniaus pirmenybės, 2017 04 09

 2017-04-09 Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga suorganizavo jubiliejines atvirąsias XX Vilniaus miesto kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, figūros, kūno fitneso ir bikinio pirmenybes. Absoliučiais nugalėtojais tapo: Ramona Žiauberytė (bikinis), Daiva Varnelienė (kūno fitnesas), Modestas Kungys (figūra), Tomas Bendoraitis (kultūrizmas).Varžybose dalyvavo 109 sportininkai.

Jauniausia varžybų dalyvė - šiaulietė Silena Zdanytė (g. 2002 m.), vyriausias - vilnietis Vidmantas Malakauskas (g. 1953 m.)

Daiva Varnelienė, Andžej Jusel, Tomas Bendoraitis, Ramona Žiauberytė, Modestas Kungys

Dariaus Juodkos nuotrauka

Varžybų teisėjai ir absoliutūs nugalėtojai

www.vs-foto.lt nuotrauka

VP prizininkai

Vaikinų kultūrizmas iki 18 m.
1. Robert Fedorenko, „Star gym“
2. Karolis Linkevičius, Šiaulių „Gylys“
3. Gytis Šliauteris, Naujosios Akmenės „Partinis gym“
Jaunimo vaikinų figūra iki 23 m.
1. Edvinas Tuinyla, „Team kulturizmas.net“
2. Edvinas Malyševas, „Ultimate gym“
3. Rokas Razumas, „Ultimate gym“
Merginų kūno fitnesas iki 23 m.
1. Indrė Balevičiūtė, „Tauras“
2. Justė Tamašauskaitė, „Partinis gym“
3. Kristina Chilčenkaitė, „Tauras“
Vaikinų klasikinis kultūrizmas iki 23 m.
1. Viktoras Adačkus, „Tauras“
2. Mantas Milevskis, Kauno „Pegasas“
3. Dovydas Padolskas, „D‘Atlantis“
Merginų bikinis iki 23m.
1. Eglė Gestautaitė, „Star gym“
2. Augustė Grainytė, „Tauras“
3. Diana Žiaugaitė, Vilniaus „Dubinas team“
Vaikinų kultūrizmas iki 23 m.
1. Vilius Sosnovskis, „Dubinas team“
2. Martynas Savickas, „Gylys“
3. Arminas Kurmauskas, Kauno „Power team“
Moterų naujokių kūno fitnesas
1. Vita Lenkauskaitė, „Fit house“
2. Marta Petrušytė, „Tauras“
3. Ingrida Zukaitė, Jurbarko „Progresas“
Vyrų naujokų kultūrizmas
1. Vitoldas Jankauskas, „Tauras“
2. Tomas Šalkauskas, „Ultimate gym“
3. Mindaugas Murauskas, „Progresas“
Moterų kūno fitnesas
1. Daiva Varnelienė, „Tauras“
2. Virginija Kaminska, „Impuls“
3. Julija Krugliakova, „Team kulturizmas.net“
Moterų bikinis iki 169 cm
1. Eglė Gestautaitė, „Star gym“
2. Sandra Kazlauskienė, „Fit house“
3. Jekaterina Poplavska, „Tauras“
Moterų bikinis virš 169 cm
1. Ramona Žiauberytė, „Fit house“
2. Vaiva Lašina, „Maximus gym“
3. Ieva Kaziulytė, „Team kulturizmas.net“
Vyrų figūra iki 182 cm
1. Modestas Kungys, „Maximus gym“
2. Edvinas Tuinyla, „Team kulturizmas.net“
3. Vytas Jusas, „Tauras“
Vyrų figūra (physique) per 182 cm
1. Sergej Stepanov, „Ultimate gym“
2. Edvinas Armavičius, „Dubinas team“
3. Vidmantas Žiūta, „Ultimate gym“
Vyrų klasikinis kultūrizmas
1. Nerijus Tamošaitis, „Progresas“
2. Vytautas Janulevičius, „Tauras“
3. Martynas Lukaševičius, Kauno „Mangostanas“
Vyrų kultūrizmas iki 90 kg
1. Tomas Bendoraitis, „Tauras“
2. Justas Poliakus, „Fit house“
3. Vytautas Žylė, „Fit house“
Vyrų kultūrizmas virš 90 kg
1. Tomas Kudelis, „Power team“
2. Piotr Ševčenko, „D‘Atlantis“
3. Gražvydas Grubas, Kauno „Kūno kultas“
Vyrų veteranų kultūrizmas
1. Vidmantas Malakauskas, Vilniaus KFKS

Tarp klubų ir trenerių geriausiais pripažinti Marijampolės „Tauras“ ir treneris Rinaldas Česnaitis, antras tarp klubų Šiaulių „Fit house“, o trenerių įskaitoje Aidas Grybauskas, trečias klubų įskaitoje – Vilniaus „Ultimate gym“, o trenerių įskaitoje – Arūnas Vandys.
 

Varžybų rezultatai pateikti čia. 


Mūsų rėmėjai

Papildai sportui Papildų pasaulis  
Papildų pasaulis GymON Water plus Water plus
Water plus