"Burneikasports.lt" trenerių seminaras

Seminaro afiša

PRISTATO

                 

SEMINARĄ TRENERIAMS

2015 m. vasario 21 d.
 
 

Kviečiame seminare dalyvauti treniruoklių salės, aerobikos ir kūno rengybos trenerius ir kitus asmenis besidominčius sportu bei sveikatingumu.
Seminaras skirtas profesinių žinių tobulinimui ir sveikatinimo ugdymui.

Seminarą organizuoja:
Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga (toliau – Sąjunga).

Seminaro vieta:
Park Inn by Radisson Vilnius North Hotel
Ukmergės g. 363, LT-06327, Vilnius
http://www.parkinn.com/hotel-vilnius

Seminaro kaina: Sąjungos – 25,  kitiems – 49 eurai.

Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis iki vasario 15 d.
Dalyvių skaičius ribotas.
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Remigijų Bimbą (mob.tel.: 8 610 23 144 arba el.p: rbimba@kfsajunga.lt).

SAjungos nariams Bus išduodama arba pratęsiama trenerio licencija.

 

9.30-10.00 val. Seminaro dalyvių registracija.

10.00-12.10 val. Tema: „Tikslinis treniravimas raumenų-skeleto sistemos korekcijai.“ Teorinis ir praktinis užsiėmimas.

Paskaitoje bus dėstoma: sportuojančio asmens sveikatos klausimynas; individualūs tikslai ir uždaviniai; kliento pirminė konsultacija; kliento vertinimas frontalioje ir sagitalioje plokštumose. Funkciškai silpnų grandžių ir raumenų grupių įvertinimas; individuali treniruotės struktūra, korekcinių ir estetikos pratimų santykis; teisingos pradinės pratimų padėtys, atlikimas,  krūvio dozavimas ir progreso lygis.

Lektorius – Darius Paknys. Fiziologas, kineziterapeutas,  manualinės terapijos specialistas, sertifikuotas Pilates metodo instruktorius, asmeninis treneris, mokomosios knygos "Stuburo stabilizavimo pratimai su terapiniais kamuoliais" autorius. Sveikatingumo ir terapijos centro bei privataus kineziterapijos kabineto įkūrėjas. Turintis daugiau kaip 20 metų patirtį sveikatingumo ir terapijos srityje bei darbe su pacientais privačioje klinikoje.


12.20-13.20 val. Tema: Mitybos įtaka hormonų pusiausvyrai.“

Lektorius – Tomas Bardauskas. LSMU Sporto instituto dėstytojas, judriųjų sporto šakų kuratorius. Maisto papildų įmonės UAB "EAS Baltic" įkūrėjas ir vadovas. EAS "Body for Life" programos atstovas Lietuvoje. Profesionalus teniso treneris. Sydnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis (lengvoji atletika).


13.20-14.00 val. Pietų pertrauka.


14.00-16.10 val. Tema: Dubens dugno raumenys, funkciniai ryšiai, lavinimo ypatumai.“ Teorinis ir praktinis užsiėmimas.

Paskaitoje bus dėstoma: apie dubens dugno, kaip vienos iš žmogaus diafragmų sandarą, svarbą dubens ir juosmens stabilizavimui. Funkcinius pilvo ir nugaros raumenų bei kvėpuojamosios diafragmos ir dubens dugno raumenų ryšius. Aiškinama, kaip galima lavinti dubens dugno raumenyną aktyvinant kitus, funkciškai susietus raumenis (pvz., skersinis pilvo raumuo ir kvepuojamuoji diafragma).

Lektorius – Pavelas Zachovajevas biomedicinos mokslų daktaras, LSU taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedros docentas, Lietuvos funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacijos generalinis sekretorius. Pedagoginis stažas – 26 metai.


16.20-17.20 val. Tema: „Asmeninio trenerio darbo ypatumai.“

Paskaitoje bus dėstoma: asmeninio trenerio iššūkis – kaip tiksliai surasti ir kas naudinga ir reikalinga jų klientams. Dažniausios ir didžiausios klaidos daromas asmeniniu trenerių darbe, sugebėjimas keistis ir tobulėti. Darbo ir fizinių pratimų skirtų klientams ypatumai (praktika). Asmeninio trenerio marketingas ir karjieros tikslai.
Lektorius – Bronius Burneika.
Asmeninio trenerio darbo patirtis 7 metai. Funkcinių treniruočių treneris, mitybos ir maisto papildų konsultantas, licencijuotas TRX treneris, seminarų treneriams ir sporto specialistams lektorius.


17.20-17.30 val. Seminaro aptarimas ir pažymėjimų įteikimas.

 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus