"Fit Cult" trenerių seminaras
2011 spalio 2 d. „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga“ suorganizavo „Fit Cult“ trenerių seminarą. Seminaras vyko „Europa City“ viešbučio konferencijų salėje. Dalyvavo daugiau nei 70 trenerių iš 13 miestų (Joniškio, Alytaus, Šiaulių, Kretingos, Panevėžio, Kauno, Tauragės, Utenos, Radviliškio, Klaipėdos, Šilutės, Mažeikių ir Vilniaus). Sostinę atstovavo treneriai iš šių sporto klubų: „Olympia“, Savicko sporto klubas, „Forum“, „Victoria Gym“, „Active Gym“, „Impuls“, „Gražios linijos“, „Viva Gym“.
Semianro lektoriai gydytojas traumotologas Tomas Vorobjovas ir kinezeterapeute Ramunė Komžienė
„Fit Cult“ seminare buvo penkios paskaitos. Lietuvos olimpinės rinktinės gydytojas, Vilniaus sporto medicinos centro gydytojas, traumatologas Tomas Vorobjovas skaitė paskaitą „Kelio traumos. Pratimų ir pagalbinių priemonių parinkimas."
Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto lektorė, Lietuvos kineziterapeutų draugijos valdybos narė, kinezeterapeutė Ramunė Komžienė pasidalijo savo patirtimi. Jos tema buvo „Stuburo krūtininės dalies kifozės korekcija. Pratimų ir pagalbinių priemonių parinkimas.”
Asmeninis treneris Remigijus Bimba seminaro trenerius supažindino su klientų testavimu, sveikatingumo treniruočių programomis bei jų parinkimu sportuojančiajam.
LKKA prorektorius doc. Ramutis Kairaitis pasidalijo naujausia informacija apie pilvo raumenų lavinimo metodiką ir pečio sąnario traumų profilaktiką.
Seminarą užbaigė „Maistas sportui“ sveikos gyvensenos specialistė, aerobikos trenerė Alina Kožajeva, kuri skaitė paskaitą apie „Sportuojančiojo mitybos ir maisto papildų vartojimo ypatumus.“
Trenerių seminaro generalinis rėmėjas "Fit Cult". Maisto papildų firmos "Olimp Sport Nutrition" veidas du kartus absoliutus čempionas Arvydas Mickus, firmos "Fit Cult" savininkas Rolandas Remeikis ir vienas iš seminaro rengėjų "Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos" gen. sekretorius Remigijus Bimba.
Seminaras pasižymėjo dalyvių gausa
„Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga“ dėkoja firmoms „Fit Cut“, „Tribestan“, „All Stars“, „Maistas sportui“, kurios prisidėjo prie seminaro organizavimo.
Sekantį seminarą „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga" planuoja organizuoti sekančių metų vasario mėnesį. Norintys gali pasiūlyti sekančio seminaro temas. Rašykite el.paštu: rbimba@kfsajunga.lt.
"Fit Cult" trenerių seminaro rengejai ir rėmėjai. Iš kairės į dešinę: asmeninis treneris Remigijus Bimba, Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos prezidentas Andžej Jusel, "All Stars" atstovai Lietuvoje Jolanta Dubikaltytė ir Artūras Bartkus, Astrėja Daivutė Nacickienė-Trimakaitė, Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos prezidentas Ramutis Kairaitis, firmos "Fit Cult" savininkas Rolandas Remeikis
Daugiau nuotraukų galite pažiūrėti paspaudę čia.