„Fitsport.lt“ teisėjų, trenerių seminaras-mokymas

Seminaro dalyviai

"Fitsport.lt" teisėjų ir trenerių seminare-mokyme dalyvavo daugiau nei 40 dalyvių iš Kauno, Marijampolės, Alytaus, Šilutės, Jurbarko, Jonavos, Kėdainių, Raseinių, Šiaulių ir sostinės.

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentas doc. Ramutis Kairaitis seminare pristatė savo knygą "Jėgos treniruotė. Kultūrizmas. Sveikatingumas"

"Fitsport.lt" seminaro mokymo lektoriai: biomedicinos mokslų daktaras Pavelas Zachovajevas, svečias iš Rusijos tarptautinės kategorijos teisėjas Aleksandr Timošenko, Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos vyr. treneris Rinaldas Česnaitis ir Teisėjų kolegijos pirmininkas Remigijus Bimba.

Tarp seminaro dalyvių buvo ne tik Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos valdybos nariai, treneriai, teisėjai, bet ir sportininkai. Tarp jų ir pasaulio galiūnų čempionas Žydrūnas Savickas, kuris taip pat dalyvavo teisėjų rengimo programoje.
Iš viso teisėjų rengimo programoje dalyvavo 9 teisėjai-stažuotojai, o trys regioninės kategorijos teisėjai laikė teorijos egzaminą nacionalinei kategorijai įgyti.

Seminaro-mokymo medžiaga


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus