Galiūnų varžybos, Utena, 2017-12-09

 

 

 

 Varžybų afiša

 Vaida Urbanavičienė

2017-12-09 Utenos daugiafunkciame centre karaliavo jėgos sportas. Utenos sporto klubo REAL GYM ir Utenos daugiafunkcio sporto centro organizuojamose Galiūnų varžybose 2017 STRONG MAN Utena varžėsi 12 stipruolių iš įvairių šalies miestų. Varžybas komentavo vienas tituluočiausių šalies galiūnų, geležinis žmogus Vidas Blekaitis. Renginyje dalyvių energiją palaikė, ne tik žiūrovai, bet ir reperis Ironvytas bei „Juventus“ šokėjos.
Varžybų dalyviai jėgas išbandė šešiose rungtyse: estafetės, kurią sudarė 80 kg luito kėlimas, 110 kg rąsto kėlimas, 120 kg štangos kėlimas ir 100 kg luito kėlimas, 100 kg „lagaminų“ nešimo, automobilio kėlimo, seifų nešimo ir kitose rungtyse.
Estafetės rungtyje nugalėjo Artūras Urbanavičius (Kaunas), antras liko Audrius Jokūbaitis (Šakiai), trečias –Saulius Skikas (Pakruojis). „Lagaminų“ nešimo rungtyje nepralenkiamas buvo Dalius Ziminskas (Kaunas). Automobilio kėlimo rungtyje triumfavo šių varžybų lyderis ir žinomo Lietuvos galiūno Sauliaus Brusoko auklėtinis Audrius Jokūbaitis, mašiną pakėlęs net 15 kartų. Po padangos vertimo rungties vienodą taškų skaičių buvo surinkę du dalyviai, todėl paskutinė seifų ir skydų nešimo rungtis buvo įnirtingiausia. Joje seifus ir skydus per 18,50s nunešęs Audrius Jokūbaitis tapo šių varžybų Absoliučiuoju nugalėtoju (65 taškai). Antra vieta atiteko Daliui Ziminskui (62 taškai), o trečia taip pat Kauno atstovui Artūrui Urbanavičiui (60 taškų).
Organizatoriai pažada, kad tokios varžybos Utenoje tikrai dar bus rengiamos ne kartą ir gal nebus apsiribota tik Lietuvos sportininkais.

Organizatoriai ir prizininkai: Stanislovas Antuchevičius, Dalius Ziminskas (II vieta), Audrius Jokūbaitis (I vieta), Artūras Urbanavičius (III vieta ), Mantas Senkevičius, Vaida Urbanavičienė, Nerijus Matašinskas, Vaida Urbanavičienė

Irenos Lukšėnienės nuotrauka
 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus