Geriausiųjų 2017 m. sportininkų, trenerių ir klubų apdovanojimai

2018-02-04, Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga (toliau – Sąjunga) suorganizavo kelis renginius. Įvyko sveikatingumo trenerių seminaras, Sąjungos atvirasis susirinkimas, sportininkų, trenerių ir klubų reitingų laureatų apdovanojimai, Sąjungos tarybos 2018 m. pirmasis susirinkimas.

Sveikatingumo trenerių seminaras
Ankstyvą sekmadienio rytą treneriai rinkosi į ilgamečio Lietuvos olimpinių rinktinių sporto gydytojo Daliaus Barkausko seminarą, kurio tema – „Laikysenos svarba. Pagrindiniai sutrikimai ir jų įtaka sveikatai. Korekcinės galimybės.“ Teorinėje ir praktiniame seminare sporto gydytojas D. Barkauskas dėstė: laikysenos pakitimų priežastis, galimą patologiją, silpnosios grandies fenomeną; posturalinės kontrolės supratimą, viršutinį ir apatinį kryžminį sindromą; prioritetinės zoną ir jų korekcijas; profilaktinių pratimų parinkimą ir taikymą.

Seminaro dalyviai

Atvirasis susirinkimas
Po seminaro vyko Sąjungos atvirasis susirinkimas. Jame dalyvavo treneriai, sportininkai, klubų vadovai iš Vilniaus ir Kauno. Sąjungos prezidentas Andžej Jusel pasveikino susirinkusius, apžvelgė 2017 m. organizacijos veiklą, supažindino su 2018 m. varžybų ir kitų renginių kalendoriumi. Prezidentas džiaugėsi, kad 2017 m. buvo pasiektas rekordinis dalyvių skaičius varžybose. Buvo surengtos atvirosios dvejos (pavasarį – pirmenybės, rudenį – taurės varžybos) kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, figūros, kūno fitneso ir bikinio fitneso regiono varžybos, trečią vasarą iš eilės organizuota sporto stovykla Summer Camp, kurios programoje buvo atvirosios Lietuvos trijų jėgos veiksmų (pritūpimo, štangos atkėlimo ir štangos spaudimo) pirmenybės. Taip pat buvo suorganizuoti 3 sveikatingumo trenerių seminarai-mokymai, vykdomas Sąjungos trenerių licencijavimas. Jau trečius metus leidžiamas oficialus laikraštis „Sąjungos balsas“, popierine ir elektronine versija, turintis ISSN.

 

Sąjungos sportininkų, trenerių ir klubų vadovų susirinkimas

Sąjungos reitingų laureatų apdovanojimai
Šeštą kartą Sąjunga paskelbė geriausių metų sportininkų ir klubų reitingus. Pirmą kartą buvo skaičiuoti ir trenerių reitingai. Jėgos sporto geriausiu sportininku išrinktas Artur Kovalevski („Iron Muscles“, Rudamina), treneriu – Artur Lastovskij. Kultūrizmo ir kūno rengybos sportininkų reitingą laimėjo Lukas Galdikas („Kūno kultas“, Kaunas) , treneriu reitingą – kaunietis Marius Blaževičius. Geriausiu klubų pripažintas – „Kūno kultas“, antrą vietą reitinge pelnė „Iron muscles“, trečią – Rolando Žeimio sporto klubas (Kaunas).
Sąjungos internetinio puslapio www.kfsajunga.lt nominacijos: Pro veidas – Aivaras Pekorius, Kristina Aldošina, Palmira Zemlevičiūtė, Retro asmenybė – Vidmantas Malakauskas, Metų proveržis – Laimutis Dičiūnas.
Apdovanojimų vakaras tęsėsi prie vaišių stalo.
Pilną reitingų sąrašą galima pamatyti: www.kfsajunga.lt

Sąjungos vadovai ir reitingų laureatai

Pirmasis 2018 m. tarybos posėdis
Sąjungos tarybos posėdyje buvo aptarti XXI atvirosios GymOn Vilniaus kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, kūno fitneso ir bikinio fitneso pirmenybių organizavimo klausimai, kurios vyks 2018-04-08. Taip pat buvo svarstyta sporto stovyklos Summer Camp IV savaitgalio programa. Aptartas 2018 m. Sąjungos reitingų nuostatų skaičiavimas Vilniaus regiono mastu ir kt. klausimai.

Sąjungos tarybos narių 2018 m. pirmasis posėdis

 

Remigijaus Bimbos ir Valerijaus Koreškovo nuotraukos


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus