III tarptautinis sporto festivalis 2014

Vilniuje 2014 m. spalio 4-5 d.  vyko didžiausias šalyje sporto festivalis. Renginys šįkart sujungė dvi sporto šventes – sostinės sporto mugę ir Žydrūno Savicko vardo „Savickas Classic“ jėgos sporto šakų tarptautinį turnyrą. Daugiausiai žmonių pritraukusiu renginiu pirmąją dieną tapo „Savickas Classic“ kultūrizmo ir fitneso varžybos.

Moterų kūno fitneso kategorijoje nugalėjo  lietuvė Renata Marcinkutė. Antrąją vietą užėmė kita lietuvė Daiva Varnelienė, trečia liko baltarusė Olga Lunina.

Pagrindinėje vyrų kultūrizmo kategorijoje nenugalimas buvo vilnietis Antonas Zajančkovskis, praėjusiais metais likęs antras. Šią vietą šį kartą užėmė svečias iš Estijos Otas Kivikas. Trečias liko kitas lietuvis Vytautas Zylė.

Vyrų klasikinio kultūrizmo kategorijoje triumfavo dar vienas lietuvis Tomas Dubauskas. Antras liko Marius Arlauskas, o trečias Jevgenijus Veselka.

Vienintelė kategorija, kurią laimėjo ne lietuvė buvo merginų bikini iki 163 cm kategorijoje. Čia čempione tapo latvė Margarita Veverica. Ji aplenkė antroje vietoje likusią Laura Klimavičienę ir trečiąją vietą užėmusią Eglę Gestautaitę. Moterų bikinio virš 163 cm kategorijoje atsigriebė kita lietuvė Kristina Narbutaitytė. Už savo nugaros ji paliko dvi kitas lietuves Anetą Možeiko ir Rasą Selemonavičiūtę. K. Narbutaitytė tapo ir absoliučia merginų bikini nugalėtoja.