IX atviroji Vilniaus taurė

                                            

 

Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga 2018-11-09 surengė atvirąsias IX sveikatos fitneso, bikinio fitneso, kūno fitneso, figūros, klasikinio kultūrizmo ir kultūrizmo taurės varžybas. Varžybose dalyvavo 72 atletai. Atletai rugtyniavo jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse. Iš viso 16 kategorijų. Taurės varžybose teisėjavo 9 teisėjai iš Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos. Absoliučiais nugalėtojais tapo: Laura Stalinkevičiūtė (bikinio fitnesas), Laima Pletinskaja (kūno fitnesas), Juozas Babilius (figūra) ir Paulius Jasiukaitis (kultūrizmas).
Vilniaus taurės jauniausia dalyvė Lina Čepaitė, vyriausia Vilma Kontrauskienė.
Klubų įskaitoje dalyvavo 22 komandos. Pirmą vietą laimėjo klubas „Tauras“ (Marijampolė), antrą   „Fitness Lt“ (Vilnius), trečią   „Gylys“ (Šiauliai). Trenerių įskaitoje nepralenkiamas marijampolietis Rinaldas Česnaitis.


 

Vilniaus taurės absoliutūs nugalėtojai Laima Pletinskaja (kūno fitnesas), Juozas Babilius (figūra), Laura Stalinkevičiūtė (bikinio fitnesas) ir Paulius Jasiukaitis (kultūrizmas) su varžybų teisėjais ir organizatoriais

Artūro Stapčinsko nuotrauka

Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjungos 20-io proga auksiniais, vardiniais ženklais už svarų indėlį populiarinant kultūrizmo ir kūno rengybos sportą Vilniaus regione apdovanoti: Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentas doc. Ramutis Kairaitis, Dora Urniežiūtė, Dr. Petras Minderis ir Dr. Palmira Zemlevičiūtė.

Varžybų rezultatai įkelti čia.

 

 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus