2011-06-04 Lietuvos jaunimo ir veteranų pirmenybės

 

Šeštadienį (birželio 4 d.) Jonavoje vyko jaunučių, jaunių, jaunimo, veteranų kultūrizmo ir fitneso atvirosios XXXI pirmenybės. Jose dalyvavo aštuoni atletai iš  keturių Vilniaus sporto klubų. Pelnyti septyni medaliai: du –aukso, du – sidabro, trys – bronzos.
 
Jaunučių kultūrizmo pirmenybių (16 m.) nugalėtoju tapo Martynas Bartus („All Stars“, treneris Artūras Bartkus), jaunimo klasikinio kultūrizmo (21 m.) – Martynas Lukaševičius („Ultimate Gym“, treneris Darius Babickas).
Trenerių ir klubų įskaitoje trečią vietą pelnė sporto klubas „Ultimate Gym“ ir jos treneris Darius Babickas.
Pirmenybėse teisėjavo trys vilniečiai: Daiva Nacickienė, Skirmantė Tamulevičienė, Alina Čepurnienė.
 
 
Martynas Bartkus - Lietuvos jaunučių kultūrizmo pirmenybių nugalėtojas
 
   
Martynas Lukaševičius - Lietuvos jaunimo klasikinio kultūrizmo pirmenybių nugalėtojas
 
Taip pat prizines vietas pelnė: Erikas Baryčevas (2 vieta, jaunučių kultūrizmas), Gintaras Navickas (3 vieta, jaunučių kultūrizmas) iš sporto klubo „LT.Gym“, treneris Jozef Tomaševič-Jkovič, Roman Skripnik (2 vieta, jaunimo klasikinis kultūrizmas), Aidas Grybauskas (3 vieta, jaunių kultūrizmas), Darius Utyra (3 vieta, veteranai). Pastarieji sportininkai atstavavo sporto klubą „Ultimate Gym“, treneris Darius Babickas.
 
 
Absoliuti jaunimo kultūrizmo kategorija: Martynas Bartkus (4 vieta), Dainius Matulionis (1 vieta), Martynas Lukaševičius (3 vieta), Deividas Naudolaitis (2 vieta)
 
 
Trenerių ir klubų apdovanojimas: (iš kairės į dešinę) Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Teisėjų kolegijos pirminkas Remigijus Bimba, antra vieta - Darius Babickas ("Ultimate Gym", Vilnius), pirma vieta - Rinaldas Česnaitis ("Tauras", Marijampolė), trečia vieta ("Gylys", Šiauliai), Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos prezidentas Ramutis Kairaitis
Varžybų darbinis protokolas
Varžybų galutinis protokolas

Partneriai

Papildai sportui Papildų pasaulis Hero
Papildų pasaulis GymON B1 Water plus Water plus
Water plus