Paremkite mūsų Sąjungą 2%.

Prašome mus paremti ir šiais metais, perveskite 2% mokesčių dalį VšĮ „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungai“.

 

Dėkojame visiems, praeitais metais mums paskyrusiems 2 ar 1 procento pajamų mokesčio.
Prašome mus paremti ir šiais metais, perveskite 2% mokesčių dalį
VšĮ „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungai“ ir taip prisidėsite prie kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, fitneso, kūno fitneso, bikinio ir jėgos dvikovės sporto populiarinimo. Jūsų dėka kartu mes galime gerinti sportininkų rezultatus, suorganizuoti daugiau varžybų ir kitų renginių, skirtų sporto ir sveikatingumo propogavimui.
Iš anksto dėkojame Jums už paramą!


Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34str. 3 dalies nuostatai įtvirtina naują nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą ūkio subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausia remtiną visuomenei naudinga sritį.
Jeigu Jūs manote, kad
VšĮ „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga“ yra verta gauti šias lėšas, prašau gerb. Sąjungos narius ir visus žmones, kurie palaiko mūsų organizaciją pervesti 2% pajamų mokesčio VšĮ „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungai“. Jūsų parama mums be galo svarbi.
Iš anksto dėkoju.
VšĮ „Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos“ prezidentas
Andžej JuselJums nereikės niekur nešti pajamų mokesčio prašymo, viską padarysime mes patys, tiesiog užpildykite prašymą ir atiduokite Sąjungos prezidentui.

Kaip pateikti prašymą?
1 būdas. Ranka arba kompiuteriu užpildytus ir pasirašytus prašymus iki š.m. gegužės mėn. 2 d. pristatyti arba nusiųsti paštu į bet kurį mokesčių inspekcijos skyrių. Prašymų formas galite rasti mokesčių inspekcijoje arba internete adresu: http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10146527 


2 būdas. Užpildyti formą elektroninio deklaravimo sistemoje adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx 
Elektroninio deklaravimo naudojimosi taisykles rasite čia: http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=10132181 


3 būdas. Tiesiog atneškite užpildytą prašymą mums ir mes viską padarysime už jus. 
Visa susijusi informacija: http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=10139389 


Mūsų rekvizitai:
S. Neries g. 9-68, Vilnius
Įmonės kodas 124630040
A/s LT427044060004151912
AB SEB Vilniaus Bankas, banko kodas: 70440

 

 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus