Ramona Žiauberytė - už spindinčias akis!

 
 

 Remigijus Bimba


Lietuvos absoliuti moterų bikinio fitneso čempionė ir Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja Ramona Žiauberytė prieš šešis metus pradėjusi dalyvauti bikinio fitneso varžybose buvo labai smulki ir plona panelė. Intensyvių, reguliarių treniruočių dėka ir profesionalių trenerių treniruojama priaugo virš 10 kg raumenų. Ramonos kūnas pasikeitė, tapo atletiškesnis. Bikinio fitneso rungtis Ramoną ugdė ir kaip sportininkę, ir kaip asmenybę. „Kantrybė, ilgalaikis ir nuoseklus savo tikslo siekimas yra labai svarbus veiksnys, siekiant pasiekti norimų rezultatų“ – sako čempionė.

 

GIMIMO DATA IR VIETA
1990-11-18, Šiauliai

GYVENA
Šiauliuose

ŪGIS
169,5 cm

SVORIS
Svoris per varžybas: 57 kg.
Svoris tarp varžybų: 64 kg.

SPORTO KLUBAS IR TRENERIS
Sporto klubas: sporto klubas „Fit house“, Šiauliai
Treneris: Arūnas Vandys

SVARBIAUSI PASIEKIMAI:
2006 m. jaunučių kūno fitneso kategorija, 3 vieta.
2007 m. LKFF jaunimo ,,Miss Fitneso" kategorija, 3 vieta.
2012 m. Lietuvos jaunimo čempionatas, bikinio fitneso kategorija, absoliuti nugalėtoja.
2012 m. Lietuvos čempionatas, moterų bikinio fitneso kategorija, 2 vieta.
2013 m. LKFF ,,Miss Bikinio" kategorijos absoliuti nugalėtoja.
2015 m. Estijos atvirasis čempionatas, moterų bikinio fitneso kategorija, 2 vieta.
2016 m. Lietuvos čempionatas, moterų bikinio fitneso kategorija (virš 169 cm.), 2 vieta.
2016 m. Vilniaus pirmenybės, moterų bikinio fitneso kategorija (virš 169 cm), 2 vieta.

2017 m.
Europos moterų bikinio fitneso čempionatas, 8 vieta.
Tarptautinio turnyro „Saulės taurė“ absoliuti šiauliečių moterų bikinio fitneso kategorijos laimėtoja.
Tarptautinio turnyro „Saulės taurė“ moterų bikinio fitneso (virš 166 cm) kategorijos nugalėtoja;
Vilniaus taurės absoliuti moterų bikinio fitneso kategorijos nugalėtoja;
Latvijos atvirasis čempionatas, moterų bikinis fitnesas (virš 169 cm), 1 vieta vieta;
Turnyro ,,Partinis Gym“ absoliuti moterų bikinio fitneso kategorijos nugalėtoja.
Tarptautinis turnyras ,,Galinta Cup“, moterų bikinis fitnesas (virš 169 cm), 1 vieta.
Lietuvos čempionatas, moterų bikinio fitnesas (virš 169 cm), 3 vieta.

 

2018 m.
Lietuvos čempionatas, absoliuti moterų bikinio fitneso nugalėtoja.
Europos čempionatas, moterų bikinio fitneso kategorija (virš 169cm), 3 vieta.
Vilniaus pirmenybės, absoliuti moterų bikinio fitneso nugalėtoja.
Tarptautinis turnyras ,,Diamond Cup" Lenkija, 2 vieta.
Tarptautinis turnyras ,,Galinta Cup", 1 vieta.
Tarptautinio turnyro „Saulės taurė“ absoliuti šiauliečių moterų bikinio fitneso kategorijos laimėtoja.
Tarptautinio turnyro „Saulės taurė“ moterų bikinio fitneso (virš 166 cm) kategorijos nugalėtoja;

 

PIRMOSIOS VARŽYBOS
Pirmosios mano varžybos buvo 2006 m., dalyvavau jaunučių kūno fitneso kategorijoje ir užėmiau trečią vietą. Žinoma buvau labai laimingą, nes tai buvo mano pirmasis laimėjimas ir pirmosios varžybos. Šis pirmasis pasiekimas, mane kaip jauną panelę, ypač motyvo toliau sportuoti ir siekti savo svajonių ir tikslų šiame sporte.

ĮSIMINTINIAUSIA PERGALĖ
Galiu pasakyti, jog visos pergalės man yra įsimintinos ir begalo svarbios, prisimenu dažnai tas džiaugsmingas akimirkas varžybų metu, kurios mane, kaip sportininkę dar labiau motyvuoja ir skatina dar labiau siekti savo užsibrėžtų tikslų. Kiekviena pergalė yra labai svarbi ir neužmirštama dar dėl to, kad kelias iki jos yra labai ilgas ir reikalaujantis didžiulės kantrybės, disciplinos ir pastangų, o laimėjus, tas jausmas yra nenupasakojamas, manau kiekvienas sportininkas man pritars.
Vienas laimėjimas yra ypatingai svarbus. Tai šių metų Ispanijoje vykusiame Europos čempionate laimėjau bronzos medalį moterų bikinio fitneso kategorijoje (iki 172 cm). Pavasario varžybų sezono metu, šios varžybos buvo pagrindinės ir pačios svarbiausios, todėl šis bronzos medalis man yra didžiulis įvertinimas ir paskata, nes praeitais metais tose pačiose varžybose užėmiau 8 vietą. Pernai patekau į geriausių top 10, o šiais metais jau teko garbė stovėti priziniame trejete.

Prašau papasakokite apie save, savo vaikystę, paauglystę?
Mane asmeniškai jau nuo paauglystės domino sportas treniruoklių salėje, stebėdavau, kaip mama sportuoja laisvu metu namuose, ir atėjo diena, kai abi atėjome į sporto klubą pasportuoti, tuomet man buvo 15 metų, ir nuo tos dienos šis sportas „įstrigo man į širdį“. Nuo pat paauglystės dietos man nebuvo aktualu. Buvau liekna mergina ir priklausiau tai merginų grupei, kurioms papildomi kilogramai, būtų tik į naudą. Todėl vienas iš tikslų pradedant sportuoti, buvo priaugti svorio ir turėti sportiškesnę figūrą. Manau kiekviena liekna mergina, kuri pradeda sportuoti iš aplinkinių yra išgirdusi panašaus pobūdžio replikų, kaip: ,,kam tau sportuoti, juk tu ir taip plona“ ir pan. Mano nuomone, šiuo klausimu yra kategoriška, nes nereiškia, kad būdama liekna esi ir graži. Noriu pabrėžti, kad svorio priaugimas, yra lygiai toks pat sunkus ir daug užsispyrimo, valios reikalaujantis darbas, kaip ir jo numetimas. Todėl noriu ypač paskatinti jaunas paneles, paaugles geriau aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti, sveikai ir pilnavertiškai maitintis, nei kankinti save įvairiausiomis dietomis, kurios tik sugadina mūsų moteriškumą ir visą moterišką žavesį, nes sportiškas kūnas ir spindinčios akys yra kur kas gražiau, nei pavargusios akys ir išalintas kūnas.

Kokiomis sporto šakomis užsiėminėjote?
Sportas ir aktyvūs užsiėmimai, man buvo įdomūs jau pradinėse klasėse. Mokykloje visuomet dalyvaudavau sporto renginiuose, varžybose, kuriose atstovaudavau savo mokyklą. O jau būdama 15 metų, paskatinta mamos, pradėjau sportuoti sporto klube, kuriame ir prasidėjo dalyvavimo varžybose kelio pradžia.

Ar galėtumėte papasakoti kaip patekote į bikinį fitnesą?
Kai atsirado ši kategorija, aš labai domėjausi ir nuosekliai stebėjau visas pirmąsias šios kategorijos sportininkes. Kadangi jau buvau dalyvausi varžybose, šis varžybų procesas man nebuvo nauja sritis, tačiau aš dalyvaudavau jaunučių/jaunimo kūno fitneso kategorijoje. Todėl sužinojusi, kad atsirado nauja bikini fitneso kategorija labai apsidžiaugiau, nes supratau, kad savo sporto kelią galiu toliau tęsti būtent šioje kategorijoje.
Ir atėjo laikas, kai treneris man pasiūlė išbandyti savo jėgas, jaunimo bikini kategorijoje. Tai buvo 2012 m. Tada taip viskas ir prasidėjo ir tęsiasi iki šiol, nes šis sportas iš hobio, noro išbandyti save, laikui bėgant patapo gyvenimo būdu.

Koks buvo tada Jūsų svoris ir ūgis?
Prieš šešis metus pradėjus dalyvauti pirmosiose jaunimo kategorijos varžybose, buvau labai smulki ir plona panelė. Mano ūgis 169,5 cm, o svėriau apie 50 kg. O šią dieną varžybose sveriu apie 10–12 kg. daugiau ir žinoma, mano kūnas šią dieną atrodo kur kas atletiškesnis, nei tuomet. Per visus tuos metus, augau kaip asmenybė ir kaip sportininkė. Kantrybė, ilgalaikis ir nuoseklus savo tikslo siekimas yra labai svarbus veiksnys, siekiant pasiekti norimų rezultatų.

Kokios, tai buvo varžybos ir kaip sekėsi jose debiutuoti?
Konkrečiai negaliu įvardinti, kurios buvo pačios pirmos varžybos dalyvaujant jaunimo bikinio kategorijoje, tačiau pirmasis sezonas ir debiutas šioje kategorijoje man buvo labai sėkmingas, nes 2012 m. Lietuvos čempionate tapau jaunimo bikinio čempione ir tose pačiose varžybose, pelniau teisę dalyvauti ir moterų bikinio kategorijoje, kurioje užėmiau antra vietą. Labai puikiai atsimenu šias varžybas, nes buvo dvigubas džiaugsmas, nes laimėjau du garbingus medalius, ne tik jaunimo tarpe, bet ir suaugusiųjų.

Kas buvo jūsų pirmas treneris? Kas dabar jus treniruoja? Kaip galite apibūdinti savo trenerį?
Mano pirmieji treneriai buvo Vidmantas ir Audronė Lukiai. Šiaulių sporto klubas ,,Gylys“ buvo mano pirmasis sporto klubas, kuriame pradėjau sportuoti. Treneriai Audronė ir Vidmantas Lukiai, laikui bėgant mane paskatino ir pasiūlė pirmą kartą išbandyti save bei sudalyvauti jaunučių fitneso kategorijos varžybose. Esu labai dėkinga gerbiamiems treneriams už tai, kad jie mane pastebėjo, įvertino ir nukreipė šio sporto link. Taip pat labai džiugu, kad iki šiandien su treneriais mes bendraujame ir kartu džiaugiamės mūsų Šiauliečių sportininkų pasiekimais.
Šiuo metu mano treneris yra Lietuvos vyrų kultūrizmo absoliutus čempionas – Arūnas Vandys. Mūsų darbas kartu, jau tęsiasi apie 3 metus. Kelerius mietus buvau padariusi didžiulę pertrauką nuo šio sporto ir varžybų, nes baigusi mokyklą, įstojau į universitetą ir turėjau galimybę studijuoti dvi specialybes (žinoma susijusias tarpusavyje) vienu metu, todėl intensyvios studijos ir siekimas įgyti aukštąjį išsilavinimą tuo metu man buvo svarbiausias tikslas ir dalyvavimas varžybose buvo atidėtas į ateities planus.
Po akademinės veiklos, sugrįžusi į sporto klubą, mano svoris ženkliai buvo per mažas, tiesiog buvau liekna mergina, neturinti jėgų ir labai greit pavargstanti. Nežinojau nuo ko pradėti, tiesiog žinojau, kad noriu atrodyti sportiškesnė ir visapusiškai jaustis geriau ir galbūt vėl pabandyti sudalyvauti varžybose. Tuomet kreipiausi pagalbos į gerbiamą trenerį Arūną Vandį, kuris patikėjo manimi ir pasakė, kad dabar turiu kantriai ir nuosekliai sportuoti, sveikai ir pilnavertiškai maitintis, ir viskam ateis savas laikas. Šie trenerio žodžiai man skamba iki pat dabar ir jie buvo labai teisingi ir taiklūs. Todėl apie savo trenerį galėčiau kalbėti ir pasakoti labai daug ir žinoma tik iš geriausios pusės, nes šis žmogus man yra autoritetas, motyvatorius, tikro ir tvirto charakterį turinčio sportininko pavyzdys, su kuriuo pagalba, žiniomis bei neįkainojama patirtimi iš tos plonos mergaitės tapau atletiška ir sportiška mergina. Ir tik dėka trenerio tikėjimo manimi, nuoseklaus, ilgo kartu darbo treniruoklių salėje dėka, mes kartu pasiekiame daug džiaugsmingų laimėjimų ir pergalių, apie kurias anksčiau tik tyliai pasvajodavau.
Todėl labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę kartu dirbti ir siekti tikslų su šiuo gerbiamu treneriu ir tituluotu sportininku, nes jis yra rūpestingas bei visuomet palaikantis ryšį su savo sportininkais, todėl mūsų komanda yra lyg didžiulė šeima, kurioje mes dalinamės visais savo gyvenimiškais nutikimais, savo savijauta, emocine būkle ir mūsų bendravimas, darbas kartu neapsistoja ties treniruotės atlikimu, visas pasiruošimo procesas tampa bendru gyvenimu, bendrais tikslais, bendrais išgyvenimais, kuriuos išgyvename kartu.

Papasakokite plačiau kokį turite išsilavinimą?
Esu edukologijos bakalaurė (specializacija: šeimos pedagogika ir vaiko teisių apsauga). Taip pat man yra suteiktas pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo bakalauras (turiu pedagogo kvalifikaciją). Esu įgijusi edukologijos magistrą (specializacija: švietimo vadyba). Šį rudenį norėsiu pradėti mokytis trenerio profesijos ir baigti trenerio kursus.

Kuo dabar užsiimate?
Šiuo metu dirbu trenere sporto klube ir esu pedagogė. Stengiuosi ugdyti jaunąją kartą. Taip pat padedu merginoms, kurios pirmą kartą ruošiasi varžyboms, dalinuosi patirtimi ir vedu pozavimo pamokas. Labai džiaugiuosi, kad galiu dirbti mylimą darbą ir padėti, paskatinti žmonės eiti sveikatingumo link.

Ar nekyla pagundų išvykti iš Lietuvos?
Kol kas tokių pagundų nėra.

Koks jūsų mėgstamiausias sportininkas (-ė)?
Savo sporto srityje ir kategorijoje, labiau įvardinčiau ne sportininkę, o mėgstamiausias šalis, kurias atstovauja didžioji dalis pirmaujančių sportininkių iš Rusijos ir Ukrainos.

Kaip manote, kuri iš bikinio fitneso sportininkių (yra/buvo) geriausia Lietuvoje ir užsienyje?
Mano nuomone, mūsų lietuvaitės yra labai stiprios bikini kategorijos sportininkės, nes tai įrodo, mūsų merginų pasiekimai nacionalinėse ir tarptautinėse varžybose. Sandra Kazlauskienė (mano puiki draugė ir taip pat Arūno Vandžio treniruojama sportininkė) šiais metais Europos čempionate iškovojo aukso medalį ir tapo savo ūgio kategorijos Europos čempione (moterų bikinio fitnesas iki 158 cm.). S. Kazlauskienę įvardinčiau tikrai, kaip vieną iš geriausių ir stipriausių bikinio kategorijos sportininkių. Žinoma šiuo metu Kristina Narbutaitytė, ,,IFBB Pro“ varžybose pelno labai aukštus pasiekimus, kurie manau kiekvieną sportininkę motyvuoja dar labiau, nes Kristina įrodė, kad ir lietuvaitės gali ,,Pro“ lygio varžybose būti tarp geriausių ir pergalingai triumfuoti.

Per pastarąjį dešimtmetį IFBB labai išsiplėtė varžybų programą. Nauja rungtis – welness fitness. Koks Jūsų požiūris į šią sporto rungtį?
Mano požiūris teigiamas kalbant apie visas kategorijas. Žinoma, ,,welness fitness“ sportininkės demonstruoja ypatingai išdirbtas ir gan masyvias apatinės dalies kūno formas, kurios tikrai daro didžiulį įspūdį.

Ar nėra pagundų iš bikinio fitneso pereiti į kitas sporto rungtis?
Tokių pagundų neturiu.

Kiek metų dar planuojate dalyvauti varžybose? Kai baigsite savo sportinę karjerą, ar savo gyvenimą vis tik siesite su sportu?
Šis sportas laiko prasme yra labai dėkingas, nes yra ir veteranių bikini kategorija, kurioje sportininkės dalyvauja nuo 35 metų, yra žinomos tarptautinių varžybų prizininkės, kurių amžius svyruoja nuo 40 iki 45 metų. Tai laiko prasme, galima tikrai dalyvauti ir bandyti savo jėgas, dar tikrai ne vienerius metus, bet sunku pasakyti, kiek metų žadu dalyvauti. Laikas parodys. Žinoma, norėčiau dalyvauti tikrai dar ne vieną sezoną. Tikslų ir svajonių, susijusiu su šiuo sportu tikrai dar yra labai daug.

Ar Jus palaiko artimieji ir draugai, kai dalyvaujate varžybose ir laikotės griežtos dienotvarkės?
Mano tėvai yra didžiausias mano palaikymas ir paskata, nes jie mane nuo pat paauglystės skatindavo, palaikydavo ir kartu su manimi važiuodavo į varžybas (kol dar dalyvavau jaunučių/jaunimo kategorijose), todėl mano artimiausia aplinka, kaip tik mane skatino visuomet tik žiūrėti į priekį ir stengtis siekti savo tikslų. Todėl esu labai dėkinga savo tėvams, nes jie buvo mano didžiausias ramstis. Artimiausi draugai jau yra susigyvenę su mano gyvenimo būdu ir žino, kai jau ruošiuosi varžyboms, kad susitiksime tikriausiai po visų varžybų, nes pasiruošimas varžyboms reikalauja daug laiko, nuoseklaus režimo laikymosi, todėl visa diena būna suplanuota, nuo ryto iki vakaro Tačiau labai džiaugiuosi, kad mano artimiausia aplinka: tėvai, draugai mane palaiko ir kartu džiaugiasi su manimi visais laimėjimais. Man yra dar didesnė paskata siekti savo tikslų, kai jaučiu savo artimiausių žmonių palaikymą.

Ar turite talismaną ir ar jį vežatės į varžybas?
Taip turiu savo talismaną, į visas varžybas vežuosi su savimi savo 5 kg svarmenis. Nebuvo nei vienų varžybų, į kurias nesivesčiau savo sėkmę nešančių svarmenų. Iki pat užlipimo į sceną aš būtent su jais atlieku apšilimą.

Ar 5 kg svarmenis abu kartus vežėtės į Ispaniją, kur vyko Europos čempionatas?
5 kg svarmenų nesivežiau į Ispaniją, nes keliavau su rankiniu bagažu. Buvo labai sunku be savo svarmenų. Apšilimą padėjo padaryti rinktinės vienas iš trenerių Arvydas Mickus. Po apšilimo jutausi, kaip po geros pečių treniruotės.

Ką labiausiai vertinate žmonėse?
Žmonėse labiausiai vertinu, nuoširdumą ir sąžiningumą, manau tai yra vienos iš svarbiausių savybių.

Koks patiekalas Jums labiausiai patinka ir ko nemėgstate valgyti?
Man labai patinka ledai, po varžybų ypač norisi tik jų. Bet taip pat, man labiausiai patinka mano pusryčiai, tai avižiniai blynai, kurie man yra patys skaniausi ir kiekvienas mano rytas prasideda būtent su jais. Nemėgstu kebabų ar lavašų. Šie patiekalai mano racione paprasčiausiai neegzistuoja. Šokoladas yra mano silpnybė, kuri leidžiu sau pasmaguriauti ne varžybų metu.

Yra sakoma, kad organizmą reikia apgauti ir suvalgyti kažką skanaus kartą per savaitę? Ar Jūs visą laiką laikaisi griežtos dietos ir niekados nepasmaguriauji?
Jokiais būdais nesilaikau griežtos dietos, mano mityba tampa griežtesnė tik pasiruošimo varžyboms metu, bet po varžybų ar kai nedalyvauju jose, visada stengiuosi valgyti pilnavertį ir sveiką maistą. Merginoms tikrai patarčiau, kategoriškai atsisakyti griežtų dietų, nes aktyvus laisvalaikis, sportas ir subalansuotos mitybos principų laikymasis, yra pagrindiniai veiksniai įtakojantis mūsų gerą savijautą bei žinomą tvirtesnio, sportiškesnių kūno linijų turėjimą. Apie mitybą sportuojant ir subalansuotą maistą yra susidarę daug klaidingų nuomonių, nes esu pastebėjusi, kad žmonės įsitikinę, kad sportuojant reikia laikytis dietų, valgyti virtą vištieną ir tik kiaušinius, bet ši nuomonė yra labai klaidinga ir neteisinga, nes mes galime ir turime valgyti skaniai ir pilnavertį maistą, tačiau turime suprasti, kad pirmiausia turime keisti savo įpročius, požiūrį į maistą, jo pasirinkimą, kokybę ir suteikiamą naudą mums patiems (mūsų sveikatai, emocinei būklei, išvaizdą). Sąvoka ,,dieta“ mano manymu turi būti pamiršta. Tarkime, virtos vištienos valgymas su salotos lapu visą mėnesį, tai nereiškia, kad Jūs maitinatės sveikai. Atvirkščiai, Jūs sau nepadedate, o atvirkščiai – kenkiate.
Žinoma, pasmaguriauju, suvalgau ledų ir savo mėgstamų vaisių. Į savo maisto racioną stengiuosi įtraukti tokius produktus, kurie būtų ne tik skanūs, bet ir naudingi mano organizmui. Bet skanaus šokolado kartais taip pat neatsisakau, o kaip gi be jo. Taip pat tikrai nepatarčiau smaguriauti kiekvieną dieną. Viskas turi būti daroma su saiku.

Kokius kūno pokyčius Jūs pastebite, kai ruošiatės varžyboms ir baigiasi varžybų sezonas?
Pasiruošimo ir varžybų metu, numetame nemažai svorio, netenkame daug riebalų, akivaizdžiai apimtys ir kūno linijos pasikeičia, todėl su rūbais atrodau labai liesa. Pasibaigus varžybų sezonui, pagrindinis tikslas būna palaipsniui susigražinti moteriškesnes kūno linijas.

Kas Jums yra sunkiausia, kai Jūs ruošiatės varžyboms?
Daugeliui sunkiausia būna, laikytis griežtesnės dietos, o man asmeniškai riboti save maisto atžvilgiu nėra sunku, nes kai matau, kaip mano kūnas keičiasi atsiranda dar didesnė motyvacija ir mintys sukasi tik apie kūno pokyčius. Man sunkiausia būna sulaukti pirmųjų sezono varžybų. Tai yra psichologinis momentas. Iki pirmo užlipimo į sceną kyla daug minčių, klausimų, kaip viskas bus, kaip atrodysiu. Tik užlipus ant scenos akivaizdžiai pasimato visi pliusai ir minusai, todėl prieš užlipant pirmosiose varžybose jaudinuosi labiausiai.

Ką Jūsų manymu reiktų pakeisti, kad kultūrizmas ir fitnesas Lietuvoje taptų populiaresnė sporto šaka?
Manau visi sportininkai sutiktų, kad šią sporto šaką bei pačias varžybas, reikia populiarinti vis labiau, todėl labai džiugu, kai vis labiau atsiranda žmonių mūsų IFBB federacijoje, kurie stengiasi ir rodo iniciatyvą šio sporto populiarinimo link. Pavyzdžiui ,,Galinta Cup“ varžybos, tikrai sulaukia daug sportininkų ir žiūrovių dėmesio. Pats renginys yra iki smulkmenų apgalvotas ne tik sportininkų atžvilgiu, bet ir žiūrovų. Tai viena iš priežasčių manau, kodėl šios varžybos sulaukia didelio susidomėjimo ir tuo pačiu populiarina mūsų sporto šaką.

Kokios firmos maisto papildus vartojate?
Yra tekę vartoti įvairių firmų maisto papildų, bet kiekvienas produktas ir maisto papildas nereiškia, kad yra tinkamas man, tai tiks ir kitam sportininkui. Labai svarbu atsakingai rinktis maisto papildus ir juos vartoti. Svarbiausia yra konsultuotis ir tartis su savo treneriu. Manau svarbiausia yra kokybė ir investicija į maisto papildus, nes kuo kokybiškesnius produktus vartosime tuo mūsų visas pasiruošimas bus kokybiškesnis, tą patį galėčiau pasakyti ir apie maisto raciono pasirinkimą.
Šiais metais su S. Kazlauskiene pradėjome bendrauti ir bendradarbiauti su BODYPOWERSHOP.LT (maisto ir sporto papildų parduotuvė, Klaipėda), kurie pasiūlė prisidėti prie mūsų pasiruošimo geriausios kokybės ir gamintojų maisto ir sporto papildais, vitaminais. Labai džiaugiamės, turėdamos galimybė bendradarbiauti su tokiais partneriais, kuriems rūpi sportininkai, jų pasiruošimo kokybė ir rezultatai. AČIŪ JIEMS! Dar labai smagu, kad mūsų partneriai, po kiekvienų varžybų mumis rūpinosi ir palepindavo įvairiais saldumynais, maisto priedeliais, kurie paskanina, pasaldina mūsų maistą, bet ir duoda naudos.

Dopingo kontrolė. Ką apie tai manote?
Mano nuomonė dėl dopingo kontrolės yra neutrali, nes kaip bebūtų kontrolė turi būti. Labai džiaugiuosi, kad atstovauju IFBB federaciją. IFBB yra vienintelė kultūrizmo ir fitneso organizacija pasaulyje, kuriai suteikta narystė GAISF (Tarptautinė sporto federacijų generalinė asamblėja). Nuo 1986 m. IFBB varžybose vykdoma dopingo kontrolė, kuri atitinka šiai procedūrai keliamus Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) reikalavimus (IFBB.LT) . Ir dar vienas svarbus dalykas, tai, kad Lietuvos Vyriausybė pripažįstą tik vienintelę IFBB federaciją, dėl minėtų sutarčių ir reikalavimų vykdymo, todėl labai didžiuojuosi, kad esu būtent šios federacijos narė, o ne kokios nors kitos, kurioje reikalavimai ar kontrolės nebuvimas nukrypsta nuo esminių reikalavimų ir nustatytų kriterijų laikymosi.

Ar turite savo hobį?
Mano didžiausias hobis, aistra ir gyvenimo būdas yra susijęs būtent su šiuo sportu, varžybomis bei trenerės darbu. Su šia sporto šaka aš jau esu susijusi nuo 15 metų. Sportas, tai galimybė padėti žmonėms. Manau yra labai atsakingas ir svarbus darbas, kurio mano manymų be nuoširdaus atsidavimo yra neįmanoma dirbti. Tikiuosi ateityje, pavyks įgyvendinti įvairių projektų susijusių su sportu, fitneso varžybomis, kurie tik skleis žinią apie mūsų sportą kitiems žmonėms ir iš esmės vis labiau paskatins žmones susimastyti, apie savo gyvenimo kokybę ir ką mes galime daryti, kad ji būtų kuo geresnė.

Ar planuojate dalyvauti 2018 m. rudens varžybose?
Planų yra įvairiausių, bet manau, kad šis pavasario sezonas buvo tikrai nepaskutinis, nes dar tikslų ir svajonių yra labai daug, belieka stipriai dirbti ir stengtis įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus.

Tradicinis klausimas, ką palinkėtumėte skaitytojams, norintiems siekti tobulų kūno?
SKAITYTOJAMS PALINKĖČIAU: PRADĖTI SIEKTI SAVO SVAJONIŲ IR TOBŪLŲ KŪNO LINIJŲ JAU DABAR! Niekas kitas už Jus to nepadarys, todėl veikite ir darykite jau dabar, netaupykite savęs, savo sveikatos, savijautos geresnės išvaizdos sąskaita, skirkite laiko sau ir pamatysite, kai patys nebegalėsite gyventi be sporto!

Ramona 6,5 m. kieme

Ramona sportinės karjeros pradžioje ir dabar

 

Ramona su savo treneriu Arūnu Vandžiu

Ramona - 2018 m. Europos moterų bikinio fitneso čempionato prizininkė

 


 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus