Rašo spauda

Paveiksliukas

Stipruolė, pagerbta tarp vyrų

Vilnietė Viktorija Ivaščenkova toli gražu nesvajoja apie tobulas kūno linijas: 90-60-90. Apskritai ją sunku vadinti silpnosios lyties atstove, nes merginos tikslas - tapti stipriausia moterimi. Ir bent Lietuvoje jai sekasi įtvirtinti stipruolės, neretai lenkiančios vyrus, pozicijas. Nors turi rimtą konkurentę, 23 metų galiūnų sporto entuziastė žingsnelis po žingsnelio artėja savo tikslo link.
Paveiksliukas

Tarptautinis sporto festivalis'2012

Pirmąjį spalio šeštadienį Lietuvoje minima Kūno kultūros ir sporto diena. Tad savaitgalio būta itin sportiško ir aktyvaus – Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą buvo surengtas Tarptautinis sporto festivalis 2012.
Paveiksliukas

Šiauliečiai kultūristai triumfavo Vilniuje

Sostinėje vykusiose VIII Vilniaus kultūrizmo ir fitneso atvirosiose pirmenybėse šiauliečiai sprotininkai įrodė pranašumą prieš dalyvius iš kitų miestų. Iš viso varžybose dalyvavo per 70 sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Anykščių, Jurbarko, Šilutės ir svečiai iš Latvijos. Vyko kovos keturiose amžiaus kategorijose: jaunių iki 18 metų, jaunimo iki 21 metų, suagusiųjų ir veteranų.


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus