Summer Camp II, 2016-07-01-03

2016 m. liepos 1-2 d. Molėtų raj. prie Bebruso ežero vyko Sąjungos Summer Camp II. Stovyklos metu buvo suorganizuotos atvirosios antrosios trijų veiksmų jėgos pirmenybės. Varžybų programą sudarė jaunimas, moterys ir vyrai. Pirmenybėse dalyvavo 22 sportininkai iš 7 sporto klubų (taip pat  buvo atletų, kurtie dalyvavo individualiai), buvo atstovaujami 5 Lietuvos miestai. Visose trijose rungtyse medalius iškovojo šeši sportininkai: Artur Kovalevski ("Iron Muscles"), Marius Pivoriūnas ("Savicko sporto klubas"), Elina Chuvahova ("Smart Gym"), Božena Markevič ("Iron Muscles"), Kęstutis Gylis ("Smart Gym"), Saulius Skikas ("Uranas"). Pastarasis atletas yra šių varžybų lyderis, iškovojęs du aukso ir vieną bronzos medalį. Tap pat stovykloje buvo ir kitų rungčių: "Išlaikyk girą kuo ilgiau" ir "Iškabėk ant skersinio kuo ilgiau".

 Summer Camp ženklas

 

Vyr. teisėjas ir šių varžybų dalyvis Vytautas Šefeldas iškovojęs antrąją vietą štangos spaudimo rungtyje (rezultatas - 180 kg) kartu su varžybų teisėjumi,  Sajungos gen. sekretoriumi Eivydu Janušonimi

Pirmenybių sekretoriate dirbo: vyr. sekretorė Kristina Aldošina ir varžybų vedėjas Marius Kušlys

Gausi "Iron Muscles" komanda iš Rudaminos (Vilniaus rajonas) su vadovu Artur Lastovskij

Štangos atkėlimo rungties apdovanojimo ceremonija

Summer Camp II dalyviai, organizatoriai ir rėmėjai

Vytauto Čepuko ir Remigijaus Bimbos nuotraukos

Daugiau nuotraukų galite matyti čia.

Varžybų rezultatus galima atsisiųsti paspaudus čia.

Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga dėkoja rėmėjui Papildų pasaulis.lt prisidėjusiam prie šių varžybų organizavimo. Taip pat informaciniams rėmėjams: rbimba.lt, Vytautui Šefeldui, Iron Muscles, Hero.

 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus