Sveikatingumo trenerių seminaras-mokymas, 2018-09-15

PRISTATO SVEIKATINGUMO TRENERIŲ SEMINARĄ-MOKYMĄ   

 2018-09-15, Vilnius

 

     

Trenerių seminaro afiša

      

Kviečiame seminare dalyvauti treniruoklių salės, aerobikos, kūno rengybos trenerius, kūno kultūros mokytojus ir kitus asmenis besidominčius sportu bei sveikatingumu. Seminaras skirtas profesinių žinių tobulinimui ir sveikatinimo ugdymui.

 

Life Expert prietaiso pagalba gauname informaciją apie organų ir sistemų veiklą, matome stuburo diagramą, auragramą ir čakrų būseną. Galime patikrinti vartojamų maisto papildų, vitaminų poveikį organizmui, aptikti galimą parazitinių mikroorganizmų buvimą organuose ir sistemose. Life Expert - šiuolaikinis operatyvus ryšys su organizmu.

Life Balance prietaisas sukurtas organizmo funkcijų korekcijai biorezonansinių virpesių pagalba. Ypatingi prietaiso Life Balance mažo intensyvumo virpesiai imituoja sveikų organų virpesius ir "perprogramuoja" organizmą sveikatai, padeda jam savaime atsigauti. Life Balance naudojamas pašalinti iš organizmo toksinus ir atstatyti sveiką sistemų veiklą.

Biorezonansas remiasi teorija, kad organizmo ląstelės nuolat skleidžia elektrinius signalus, kuriuos keičia stresas, mityba ir įvairaus pobūdžio aplinkos faktoriai. Kai ši signalų sistema pasikeičia, organizmas suserga. Biorezonanso pagalba ląstelėms siunčiamas sveikas signalas, kuris primena organams ir sistemoms koks yra įprastinis, sveikas jų veiklos dažnis. Taip švelniai ir palaipsniui atstatoma natūralių biosistemų veikla.

Gamintojas Lidomed Bio Charkovas, Ukraina
Kompanijos Business Process Technologies partneriai Lietuvoje Jolanta Račkienė +370 682 79005, Roma Milašienė +370 600 24214

http://businessprocess.biz


Seminarą organizuoja:

Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjunga (toliau – Sąjunga).

Seminaro vieta:

Green Park Hotel Vilnius

Ukmergės g. 363, LT-06327, Vilnius

Seminaro kaina – užsiregistravus ir apmokėjus iki 2018-09-10 – 50 €, vėliau – 60 €. 

Seminaro registracija: Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis iki šių metų rugsėjo 10 d. el.p: rbimba@kfsajunga.lt. Dalyvių skaičius ribotas.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės mob.tel.: 8 610 23 144.

 

Seminaro dienotvarkė:
8.30-9.00 val. – Seminaro dalyvių registracija.


9.00-11.00 val. – „Nugaros juosmeninės dalies skausmas.“ Teorinis užsiėmimas.
Paskaitoje dėstoma: pagrindiniai klinikiniai fenomenai, traumos rizikos faktoriai sportuojant, klininė traumos išraiška, patofiziologiniai aspektai, miofasciinis skausmas, reabilitacinės programos stadijos.
Lektorius – Tomas Vorobjovas – gydytojas ortopedas-traumatologas.
1988 m. baigė Tartu universitetą (Estija), medicinos fakultetą, gydomosios ir sporto mediciną. Lietuvos lengvosios atletikos sportininkų, Vilniaus krepšinio klubo „Lietuvos rytas“, Lietuvos olimpinės rinktinės ir Respublikinio sporto medicinos centro traumatologas gydytojas. Privačios MSM klinikos ortopedas-traumatologas, sporto gydytojas, manualinės terapijos specialistas. Konsultuoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Seminarų sporto ir sveikatos specialistams apie sportuojančių raumenų ir griaučių pažeidimus, ūmias ir lėtinias traumas, jų gydymą lektorius ir vedėjas.

11.10-13.10 val. – „Kiek ir kaip maistas ir mityba gali mums padėti išlikti sveikiems ir darbingiems?“ Teorinis užsiėmimas.
Paskaitoje dėstoma:
Atkreipiamas dėmesys į tai, jog maistas ir mityba, kaip vienas iš gyvensenos veiksnių, sveikatą lemia apie 30 procentų. Bus aptartas mitybos raštingumas, nes šiuo klausimu tai labai svarbus veiksnys, lemiantis teisingą maisto pasirinkimą ir paros maisto raciono sudarymą. Sveikos mitybos piramidė, sveikos mitybos laiptai, teisingo maisto komponavimo lėkštė, maisto pasirinkimo piramidė – nuolat kintantys sveikos mitybos mokymo modeliai. Ypač palanki sveikatai yra Viduržemio jūros valstybių gyventojų mityba, kuri remiasi Viduržemio dietos piramidės modeliu. Bus aptarti Viduržemio jūros dietos principai, akcentuojant magnio, seleno, geležies, vitaminų, proantocianidinų, omega-3 riebalų rūgščių ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų svarbą. Paskaitos metu bus aptarti tonizuojantys ir energiniai gėrimai, jų sudėtyje esantys komponentai ir jų poveikis organizmui.
Lektorius – prof. dr. Rimantas Stukas – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studijų profesorius, Visuomenės sveikatos katedros vedėjas.
Mitybos ir visuomenės sveikatos srityje dirba 30 metų, Lietuvos ir užsienio spaudoje paskelbęs virš 100 mokslinių straipsnių, yra 12 mokomųjų knygų studentams, 2 vadovėlių, 1 monografijos bendraautorius, respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose skaitė virš 50 mokslinių pranešimų maisto saugos ir mitybos klausimais. Yra SAM patvirtintų "Rekomenduojamų maistinių medžiagų ir energijos poreikio normų" bendraautorius. Studentams skaito mitybos, maisto saugos ir visuomenės sveikatos paskaitas. Kaip mitybos ekspertas kviečiamas dalyvauti Sveikatos apsaugos ministerijos darbo grupėse, tris kadencijas buvo Nacionalinės sveikatos Tarybos narys.

13.10-14.00 val. – Pietų pertrauka.

14.00-16.00 – „Balanso ir koordinacijos svarba žmogui. Pratimų ir pagalbinių priemonių parinkimas.“ Teorinis ir praktinis užsiėmimas.
Paskaitoje dėstoma:
Kas yra balansas ir koordinacija? Kodėl tai būtini gebėjimai žmogui? Kuo jie svarbūs sportinėje veikloje?
Kaip lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją? Pusiausvyros ir koordinacijos testavimas.
Balanso ir koordinacijos pratimų rūšys, atlikimo technika, integravimas į įprastas treniruotes, treniruočių rutiną.
Teorinėje seminaro dalyje bus aptariamos išvardintos temos, užduodami klausimai, diskutuojama. Praktinėje seminaro dalyje bus dėstoma:
koordinacijos ir balanso pratimai;
taisyklinga pratimų atlikimo technika;
pratimų pavyzdžiai ir integravimas į įprastas treniruotes;
koordinacijos ir balanso testavimas;
inventoriaus parinkimas bei naudojimas.
Seminaro pabaigoje bus atliekama 40 min. įvadinė funkcinė treniruotė, kurios metu atliekami pratimai, reikalaujantys pusiausvyros, koordinacijos.
Lektorė – Laura Valatkevičiūtė – kineziterapeutė, grupinių užsiėmimų instruktorė ir asmeninė treniruoklių salės trenerė.
Išsilavinimas: Vilniaus kolegija – kineziterapijos bakalauras. Lietuvos edukologijos universiteto trenerių perkvalifikavimo kursai – trenerio licencija. Vykdo reabilitaciją prieš operaciniu, pooperaciniu ir potrauminiu laikotarpiu, taip pat vykdo reabilitacijos programas įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms, besilaukiančiosioms, vaikams bei senjorams. Vedami grupiniai užsiėmimai: funkcinės treniruotės, pilates, kalanetika, stretching."

16.00-16.15 val. – Seminaro aptarimas ir pažymėjimų įteikimas.

 

Išduodama arba pratęsiama Sąjungos trenerio licencija.

Trenerio licencijos išdavimo sąlygas galima sužinoti www.kfsajunga.lt.

 

  Sąjungos seminaro rėmėjai: 

 

 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus