Teisėjų ir trenerių seminaras-mokymai

2011-05-06, Teisėjų ir trenerių seminaras mokymas

     Vilniuje 2011 m. balandžio 3 d. Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Teisėjų kolegijos, Trenerių tarybos ir  Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos surengtame seminare dalyvavo per 20 teisėjų, trenerių, sportininkų. Seminaras vyko Vilniuje, motelio-kavinės "Paradise" konferencijų salėje.
  
 
Seminaro dalyviai
 
     Varžybų organizavimo ir teisėjavimo reglamento klausimais kalbėjo Federacijos Teisėjų kolegijos pirmininkas, tarptautinės kategorijos (TK) teisėjas Remigijus Bimba.
 
     Apie pasirengimą varžyboms, įvairių rungčių pozas, kreiptinus dalykus papasakojo ir filmuota, power point medžiaga iliustracine medžiaga papildė nacionalinės rinktinės treneris, Federacijos Trenerių tarybos pirmininkas, TK teisėjas Rinaldas Česnaitis.
 
     Sezono naujoves (atletinį fitnesą – kol kas vyks tik parodomosios varžybos per II Europos sporto žaidynes Šiauliuose)  ir moterų bikinio rungtį) pristatė Federacijos gen. sekretorius, TK teisėjas Arūnas Petraitis. Buvo aptartos taisyklės, vertinimo kriterijai. Bikinio rungties debiutas – jau balandį vyksiančiuose turnyruose Anykščiuose ir Jurbarke.
 
     Lektorių pranešimus papildė sportininkų – Ryčio Janulevičiaus, Arvydo Mickaus ir Evelinos Dranseikaitės pasirodymai.
 
     Didelio klausytojų susidomėjimo sulaukė Lietuvos absoliutaus čempiono, tarptautinių turnyrų nugalėtojo ir prizininko Arvydo Mickaus paskaita apie maisto papildus, jų praktinį naudojimą, atsakymai į klausimus. Seminare taip pat buvo paliesti įvairių rūšių grimo (Jan Tana, Protan ir kt.) varžyboms naudojimo ypatumai.
  
     Teorinį  egzaminą teisėjo kategorijai išlaikė visi šeši pretendentai: Alina Čepurnienė, Gediminas Bivainis, Marius Arlauskas, Kastytis Gudavičius, Darius Bernackas ir Karolis Šarkauskas.
 
Šaltinis: www.lkff.lt

Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus