VII Vilniaus taurės varžybos, 2017-10-14

 

                                              

 

2017-10-14 Sąjunga surengė VII Vilniaus kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, figūros, kūno fitneso, bikinio fitneso taurės varžybas, kuriose dalyvavo virš 80-ies dalyvių. Absoliučiais nugalėtojais tapo: Tomas Dubauskas (kultūrizmas), Lukas Galdikas (figūra), Indrė Balevičiūtė (kūno fitnesas), Diana Stankejeva (bikinio fitnesas). 

Vyriausia Vilniaus taurės varžybų dalyvė - marijampolietė Daiva Varnelienė (g. 1975 m.), jauniausias - šiaulietis Karolis Linkevičius (g. 2001 m.).

Trenerių įskaitoje buvo 27 treneriai. Daugiausiai taškų surinko treneris R.Česnaitis, antras - V. Lukys, trečias - M. Blaževičius. Komandinėje įskaitoje tarp 22 komandų laimėjo klubas "Tauras" (Marijampolė), antras liko "Gylys" (Šiauliai) ir trečias - "Kūno kultas" (Kaunas).

Sąjunga dėkoja varžybų mecenatui  UAB "Iliuminata", generaliniui rėmėjui "Papildų pasaulis", rėmėjamas: "GymOn", "Maistas sportui", "Fitsport.lt", "Sporto gama", "Water+", "Spaudos artelė", o taip pat partneriams: Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai, RBimba.lt, Hero.

Žemiau pateikiami prizininkai atskirose kategorijose.
Merginų iki 23 m. kūno fitnesas:
1. Indrė Balevičiūtė („Tauras“)
2. Elėja Lukytė („Gylys“)
3. Kristina Chilčenkaitė („Tauras“)
Merginų iki 23 m. bikinio fitnesas:
1. Orinta Stanislovaitytė (Kauno „Lokiai“)
2. Diana Žiaugaitė („Dubinas Team“)
3. Dainora Dvarionaitė

Vaikinų iki 23 m. klasikinis kultūrizmas:
1. Tomas Kairys („Tauras“)
2. Donatas Kušleika („Gylys“)
3. Dovydas Podolskas („Gylys“)
Vaikinų iki 23 m. kultūrizmas:
1. Vilius Sosnovskis („Dubinas Team“)
2. Viktoras Adačkus („Tauras“)
3. Gytis Šliauteris (Naujosios Akmenės „Partinisgym“)
Vaikinų iki 23 m. figūra:
1. Lukas Galdikas („Kūno kultas“)
2. Linas Petraitis („Kūno kultas“)
3. Rokas Razumas („Ultimate Gym“)

Naujokių kūno fitnesas:
1. Laura Vansevičiūtė (Kauno „R.Žeimio sporto klubas“)
2. Asta Mažeikienė (Kauno „Antika“),
3. Diana Fedorenko („Star gym”)
Naujokų kultūrizmas:
1. Laimutis Dičiūnas („Dubinas Team“)
2. Mindaugas Murauskas („Progresas“)
3. Evaldas Naikus (Raudondvario „Donny gym“)

Moterų bikinio fitnesas -169 cm:
1. Viktorija Ržavskaja (Šiaulių „Fit House“)
2. Dainora Dvarionaitė
3. Diana Žiaugaitė (Vilniaus „Dubinas Team“)
Moterų bikinio fitnesas +169 cm:
1. Diana Stankejeva („Oazis“)
2. Greta Jakaitytė („Kauno „Power Team Gym“)
3. Jūratė Dovidonytė („Vilniaus „Star Gym“)
Moterų kūno fitnesas:
1. Daiva Varnelienė („Tauras“)
2. Elėja Lukytė („Šiaulių „Gylys“)
3. Ela Pivoriūnaitė („Star Gym“)

Vyrų figūra -178 cm:
1. Rokas Razumas („Vilniaus „Ultimate gym“)
2. Rokas Petruitis („Vilniaus „D‘Atlantis“)
3. Vitalijus Bankauskas (VKKRKS)
Vyrų figūra +178 cm:
1. Lukas Galdikas („Kūno kultas“)
2. Linas Petraitis („Kūno kultas“)
3. Modestas Kungys („Kūno kultas“)
Vyrų klasikinis kultūrizmas:
1. Tomas Kairys („Tauras“)
2. Donatas Kušleika („Gylys“)
3. Ričardas Ramanaskas (Jurbarko „Progresas“)
Vyrų kultūrizmas:
1. Tomas Dubauskas („Tauras“)
2. Vilius Sosnovskis („Dubinas Team“)
3. Vitoldas Jankauskas („Tauras“)
 

Varžybų rezultatai pateikti čia.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

 

Absoliutūs nugalėtojai ir geriausi varžybų treneriai

Remigijaus Bimbos nuotrauka

 


Mūsų rėmėjai

Papildai sportui Papildų pasaulis  
Papildų pasaulis GymON Water plus Water plus
Water plus