Vilniaus kultūristai Anykščių taurės varžybose

Balandžio 22 dieną šeštą kartą surengtose Anykščių taurės varžybose rungtyniavo 31 sportininkas iš įvairių Lietuvos miestų – Anykščių, Kauno, Šiaulių, Jonavos, Kupiškio, Marijampolės, Ukmergės bei Vilniaus.  Vilnių atstovavo keturi atletai iš dviejų sporto klubų „Olympia“ ir „Ultimate Gym“.

Šiose varžyboe teisėjavo trys teisėjai iš Vilniaus, tai Andzej Jusel, Artūras Bartkus ir Remigijus Bimba (tarptautinė kategorija). Pastarajam buvo įteiktas ir apdovanojimas už nuopelnus Anykščių kultūrizmui klubo „Atika“ XX-ečio proga.

Jaunių kategorijoje penktą vietą iškovojo Elvinas Černiauskas (treneris Tomas Daubaras).

Suaugusiųjų vyrų kultūrizmo kategorijoje dalyvavo trys vilniečiai. Marius Daubaras treniruojamas brolio Tomo,  debiutuodabas varžybose iškovojo penktą vietą. Prizininkais tapo Mantas Karalevičius (3 vieta) ir  antrą vietą išjovojęs Tomas Daubaras (treneris Gediminas Adomaitis) nusileido tik praeitų metų absoliučiam Lietuvos čempionui šiauliečiui Arūnui Vandžiui.