Vilniaus kultūrizmo, fitneso ir bikinio III atvirosios taurės varžybos

Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga (toliau – Sąjunga) Grigiškėse 2013 m. spalio 12 d. suorganizavo atvirąsias Vilniaus fitneso, bikinio ir kultūrizmo III taurės varžybas. Jose dalyvavo 53 sportininkai iš Marijampolės, Jurbarko, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šilutės, Ukmergės, Jiezno ir Vilniaus. Sostinę atstovavo šie klubai: D'Atlantis, Savicko sporto klubas, Sky Gym, Invictum, Atletik House, 4Fight-Team.  Šios varžybos buvo atranka į Žydrūno Sacicko Tarptautinį Sporto Festivalį 2013 (daugiau informacijos rasite: www.savickasclassic.com). Absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo ukmergietis Nerijus Bružas ir kaunietė Sandra Syčiova.

Atskirų kategorijų nugalėtojais tapo: kaunietis Tomas Kairys (jaunimas), šiaulietė Viktorija Petraitytė (moterų kūno fitnesas), marijampolietė Laura Klimavičienė (bikinis iki 166 cm), Sandra Syčiova (bikinis per 166 cm), vilnietis Adolis Mikelionis (vyrų klasikinis kultūrizmas) ir Nerijus Bružas (vyrų kultūrizmas).

Specialūs prizai buvo įsteigti jauniausiai taurės varžybų sportininkei – šiaulietei Anai Merdenovai (16 metų) ir vyriausiam – kauniečiui Valdui Mažintui, kuriam 47-i metai.

Sąjunga dėkoja varžybų rėmėjams: All Stars (UAB “Sovereina”), Fitsport.lt (UAB “VL Sportas”), "Maistas Sportui" maisto papildų parduotuvių tinklui Lietuvoje ir jo savininkui Vytautui Varnui, Aonesport.lt (UAB “Rilis”) direktoriui Benui Kvikliui, “Fast Sport Nutrition” maisto papildų atstovui Lietuvoje Žydrunui Savickui, Muscleshop.lt  didžiausios kultūrizmo drabužių parduotuvės savininkui Vytautui Medineckui, “Tribumen” ir “Labamba”.

Prizai

Bikinio iki 166 cm prizininkės: Greta Lebedeva (2 vieta), Laura Klimavičienė (1 vieta) ir Renata Kovtun (3 vieta)

Bikinio per 166 cm prizininkės: Rasa Selemonavičiūtė (2 vieta), Sandra Syčiova (1 vieta) ir Brigita Večerskaitė (3 vieta)

Moterų kūno fitneso nugalėtoja - šiaulietė Viktorija Petraitytė

Klasikinio kultūrizmo prizininkai: Marius Arlauskas (2 vieta), Adolis Mikelionis (1 vieta) ir Donatas Radavičius (3 vieta)

Kultūrizmo prizininkai: Anton Zajančkovskij (2 vieta), Nerijus Bružas (1 vieta) ir Tomas Kudelis (3 vieta)

Po pertraukos į varžybas sugrįžęs vilnietis A. Zajančkovskij demonstravo piukią sportinę formą

Absoliutaus rinkimai: Tomas Kairys, Adolis Mikelionis ir Nerijus Bružas

AbsoliutI nugalėtoja - kaunietė Sandra Syčiova

Absoliutus nugalėtojas - ukmergietis Nerijus Bružas

 Varžybų teisėjai

Giedriaus Markevičiaus nuotraukos

Varžybų rezultatai pateikti čia.

Daugiau nuotraukų galima pamatyti čia.

 


Partneriai

Papildai sportui Papildų pasaulis Hero
Papildų pasaulis GymON B1 Water plus Water plus
Water plus