Atvirosios V Vilniaus kultūrizmo, bikinio ir fitneso taurės varžybos, 2015

2015 m. spalio 18 d. Vilniuje įvyko atvirosios V Vilniaus kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybos, kuriose buvo pažymėtas Lietuvos kūno rengybos ir kultūrizmo federacijos organizuotos veiklos 50-is.

Specialūs prizai buvo įteikti jauniausiam varžybų dalyviui Martynui Savickui, kuriam 18 metų ir vyriausiam Rolandui Žeimiui - 42 metai.

Teisėjai ir absoliutūs nugalėtojai

Kristinos Aldošinos ir Gyčio Matiuko nuotraukos

Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjunga dėkoja varžybų  generaliniam rėmėjui "Papildupasaulis.lt" įkūrėjui Nerijui Matačinskui; pagrindiniams rėmėjams: "Fast Sport Nutrition" maisto papildų atstovui Žydrūnui Savickui, „The Muscle Makers" atstovui Mantui Karalevičiui, „Proteam.lt“ maisto papildų atstovui Lietuvoje;  rėmėjams: “Rolando Žeimio sporto klubo", savininkui Rolandui Žeimiui, “Maistas sportui”- už aktyvų ir sveiką gyvenimą!, „Muscle Shop“ direktoriui Vytautui Medineckui, „SMC“ sportininkų mitybos centro direktoriui Valdui Slimanavičiui, „Proteinas.lt“ atstovui Linui Rakauskui, UAB „Rilis“ direktoriui Benui Kvikliui, UAB “Sveika Energija“ Healthy Choice - mityba, kuria gali pasitikėti, "Tribumen" maisto papildų kompanijai; partneriams: DelfiTV, www.RBimba.lt, Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijai.

Atvirųjų Vilniaus kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybų nugalėtojai:

Moterų iki 23 m. bikinio

1. Asta Kočenaitė („Progresas“, Jurbarkas)
2. Brigita Padelytė („DonnyGym“, Raudondvaris)
3. Dorota Tomaševska („Tauras“, Marijampolė)

Merginų iki 23 m. kūno fitneso

1. Ana Merdenova („Gylys“, Šiauliai)
2. Henreta Mikalajūnaitė („Progresas“, Jurbarkas)
3. Evelina Sadauskaitė („Uola“, Jieznas)

Jaunimo klasikinio kultūrizmo

1. Darius Daunys („Jėga ir grožis“, Klaipėda)
2. Martynas Pranckus („Dubinas.lt team“, Vilnius)
3. Donatas Kušleika („Gylys“, Šiauliai)

Vaikinų iki 23 m. kultūrizmo

1. Aurimas Kriginas („Jėga ir grožis“, Klaipėda)
2. Arūnas Šakarnis („Gylys“, Šiauliai)
3. Martynas Savickas („Gylys“, Šiauliai)

Moterų bikinio iki 169 cm

1. Laima Petrukonytė („Tauras“, Marijampolė)
2. Lina Kudrickė („Fit House“, Šiauliai)
3. Anastasija Sidorevič („Fitness LT“ , Vilnius)

Moterų bikinio virš 169 cm (kategorija)

1. Asta Kočenaitė („Progresas“, Jurbarkas)
2. Ramona Žiauberytė („Fit House“, Šiauliai)
3. Marina Rockina („Tauras“, Marijampolė)

Moterų kūno fitneso

1. Ana Merdenova („Gylys“, Šiauliai)
2. Henreta Mikalajūnaitė („Progresas“, Jurbarkas)
3. Milda Veverskė („Progresas“, Jurbarkas)

Vyrų klasikinio kultūrizmo

1. Rolandas Žeimys („R. Žeimio sporto klubas“)

Vyrų figūros („Physique“)

1. Renatas Suleimanovas („Tauras“, Marijampolė)
2. Liudas Vaisieta („Tauras“, Marijampolė)
3. Regimantas Sinkevičius („Tauras“, Marijampolė)

Vyrų kultūrizmo

1. Nerijus Bružas (VKFKS)
2. Tomas Kudelis (VKFKS)
3. Paulius Jasiukaitis („Progresas“, Jurbarkas)


Daugiau nuotraukų galite matyti čia.

Varžybų video galima pamatyti paspaudus čia

Varžybų rezultatai pateikti čia.


Partneriai

Papildai sportui Papildų pasaulis Hero
Papildų pasaulis GymON B1 Water plus Water plus
Water plus