VISŲ SUINTERESUOTŲ ASMENŲ DĖMESIUI

 

 

Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA
Juridinio asmens kodas: 124630040, buveinės adresas: Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Taikos g. 119-35, Lietuvos Respublika. Teisinė forma – Viešoji įstaiga. Registro tvarkytojas - Valstybės įmonės Registrų centro Vilniaus filialas.
 
Visų suinteresuotų asmenų dėmesiui
 
 
Informuojame, kad 2017 m. rugsėjo mėn. 30 d. 15.00 val. vyks Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA visuotinis dalininkų susirinkimas.
Susirinkimas vyks viešbutyje „Park Inn by Radisson Vilnius North Hotel“, adresu Ukmergės g. 363, Vilnius.
 
Mūsų, Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA, įstatai yra seniai patvirtinti ir skiriasi nuo dabartiniu metu galiojančių įstatymų, todėl prašome visų susipažinti su nauju Įstatų projektu ir apie tai patvirtinti asmeniniu parašu. Su nauja Įstatų redakcija galite susipažinti Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA buveinės adresu Taikos g. 119-35, Vilnius, iki 2017-09-29, ten pat bus renkami Jūsų parašai ir pastabos.
Informuojame, jog apie 2017-09-30 šaukiamą Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA visuotinį dalininkų susirinkimą bus informuota apie tai paskelbiant dienraštyje „Lietuvos žinios“ skiltyje „Klasifikuoti skelbimai“. Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA dalininkai su 2017-09-30 šaukiamo Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA visuotinio dalininkų susirinkimo darbotvarke bus supažindinami pasirašytinai. Visiems Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA dalininkams 2017-09-30 šaukiamo Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA visuotinio dalininkų susirinkimo darbotvarkė bus patalpinta kiekvieno dalininko paskutiniu nurodytu gyvenamosios vietos adresu į pašto dėžutę.
Plačiau apie 2017-09-30 šaukiamo Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA visuotinio dalininkų susirinkimą bus galima susipažinti Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA internetiniame puslapyje www.kfsajunga.lt.
 
DARBOTVARKĖ:
1.       Dėl Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA visuotinio dalininkų susirinkimo pirmininko ir sekretoriaus išrinkimo.
2.       Dėl Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA pavadinimo keitimo.
3.       Viešosios įstaigos buveinės adreso keitimo.
4.       Dėl Viešosios įstaigos naujos įstatų redakcijos patvirtinimo.
5.       Dėl Viešosios įstaigos kolegialaus valdymo organo – Tarybos – narių skaičiaus nustatymo.
6.      Dėl kolegialaus valdymo organo – Tarybos – narių rinkimo.
7.      Dėl įgaliojimų suteikimo.
 
Viešoji įstaiga VILNIAUS KULTŪRIZMO IR FITNIO KLUBŲ SĄJUNGA

 

Prezidentas Andžej Jusel

 


Mūsų rėmėjai

Papildų pasaulis   Papildų pasaulis GymON  Water plus