Visuotinis-ataskaitinis susirinkimas ir 2014 m. Reitingo laureatų apdovanojimai

Vilniaus kultūrizmo ir fitnio klubų sąjungos visuotinis-ataskaitinis susirinkimas ir 2014 m. sportininkų bei klubų Reitingų apdovanojimas įvyko 2015 m. vasario 1 d.  Geriausiais praėjusiųjų metų sportininkais tarp kultūristų tapo vilnietis Aringas Kartanas, jėgos sporto - vilnietė Viktorija Ivaščenkova. Klubų reitingą laimėjo "Atletik House" (Vilnius), antri - D'Atlantis (Vilnius), treti - Kelmės sporto klubas "Liepsna".

Kultūrizmo ir fitneso 2014 m. sportininkų Reitingas

Viktorija Sadovskaja sportininkų reitinge užėmė 5-ą vietą ir Sąjungos prezidentas Andžej Jusel

Aušrinė Sadovskaja užėmė 4-ą vietą

Anton Zajančkovskij - 3-ia vieta

Piotr Ševčenko - 2-a vieta

Nugalėtojas - Aringas Kartanas

Jėgos sportininkų reitingas

Viktorija Ivaščenkova - pirma jėgos sporto Reitinge

Klubų reitingas

Vidmanto Malakausko vadovaujamas klubas "MAVI" klubų reitinge užėmė 4-ą vietą

Arūno Vaikšnoro klubas iš Kelmės "Liepsna" - 3-ia vieta

Dariaus Lukoševičiaus klubas "D'Atlantis" - 2-a vieta

Sporto klubas "Atletik House" (Marek Sadovskij ir Aušrinė Sadovskaja) - pirmi klubų Reitinge

Pagerbti asmenys atminimo dovanėlėmis už nuopelnus ir pasiekimus Vilniaus labui, kultūrizme ir fitnese:

1. Darius Lukoševičius,
2. Vidmantas Malakauskas,
3. Marek Sadovskij,
4. Arūnas Vaikšnoras ,
5. Remigijus Bimba,

6. Eivydas Janušonis,

7. Andžej Jusel,

8. Vytautas Šefeldas,

9. Aušrinė Sadovskaja,

10. Aleksandr Ponidzelskij,

11. Viktorija Ivaščenkova,

12. Alvydas Januškevičius,

13. Ramutis Kairaitis,

14. Vladas Kapcevičius,

15. Arūnas Vandys,

16. Valentinas Vandys,

17. Vitalij Asovskij,

18. Jurij Salionov,

19. Ilona Kokoš,

20. Olegas Žuras,

21. Jurij Kriukov,

22. Slavomir Kučeiko,

23. Anatolij Marčenko,

24. Alina Čepurienė,

25. Genadij Karev,

26. Tadas Blažys,

27. Artūras Bartkus,

28. Dainius Barzinskas,

29. Daiva Nacickienė,

30. Jevgenij Gorelik

31. Laimutis Lukoševičius,

32. Gediminas Bacevičius,

33. Pranas Murauskas,

34. Paulius Velaikis,

35. Eureka Bacevičienė,

36. Algirdas Keršulis,

37. Leonidas Barcevič,

38. Regimantas Leikauskas,

39. Gediminas Adomaitis,

40. Kristina Aldošina,

41. Žydrūnas Savickas,

42. Arūnas Petraitis,

43. Gintaras Martinkėnas,

44. Slavomiras Lučiun,

45. Ala Guseva,

46. Kąstytis Gudavičius,

47. Rolandas Remeikis,

48. Rinaldas Česnaitis,

49. Viktoras Žilik,

50. Giedrius Gailiūnas,

51. Valdas Slimanavičius,

52. Gediminas Bivainius,

53. Darius Petrokas,

54. Dainius Dzikevičius,

55. Kęstutis Jonavičius,

56. Saulius Misevičius.

 

 

Apdovanotas Sąjungos prezidentas Andžej Jusel (kairėje) už nuopelnus plėtojant kultūrizmo, fitneso ir jėgos sportą Vilniuje ir Sąjungos viceprezidentas Marek Sadovskij

 

Remigijaus Bimbos nuotraukos

Daugiau nuotraukų iš apdovanojimų galima pažiūrėti paspaudus čia.

 


Mūsų rėmėjai

Papildai sportui Papildų pasaulis  
Papildų pasaulis GymON Water plus Water plus
Water plus