Žydrūnas Savickas – pasaulio galiūnų čempionato nugalėtojas

Vilniaus Sąjungos viceprezidentas Žydrūnas Savickas Las Vegase (JAV) vykusiame pasaulio galiūnų čempionate (World's Strongest Man) iškovojo pirmąją vietą. Stipriausiu pasaulio žmogumu Ž. Savickas tapo ketvirtą kartą.

Lietuvis dvi rungtis laimėjo, dvejose buvo antras, o dar dvejose – ketvirtas. 38 metų Ž.Savickas surinko 64 taškus ir tik puse taško aplenkė islandą Haftorą Bjornssoną.

Trečiąją poziciją tarp 12-os finale kovojusių galiūnų su 61 tašku užėmė nugalėtojo titulą gynęs amerikietis Brianas Shaw.

Ž.Savickas pernai pasaulio čempionate buvo pasipuošęs sidabro medaliu.

Šie metai Ž. Savickui - sėkmingi. Kovo pirmąjį savaitgalį sportininkas septintą kartą laimėjo prestižinį Arnoldo Švarcnegerio turnyrą "Arnold Strongman Classic", vykusį Ohajuje (JAV). Ž.Savickas „Arnold Strongman Classic“ varžybas laimėjo po 6 metų pertraukos. Lietuvis šias prestižines varžybas buvo laimėjęs šešis kartus iš eilės 2003-2008 m.